پد سلولزی هواساز زیمنس سولان

پد سلولزی هواساز زیمنس سولان نسبت به پوشال های دیگه توانسته است که محبوبیت بیشتری نزد مردم پیدا خواهد گرفت. افراد زیادی مصرف کنندگان صنعتی و خانگی به جای پوشال مورد استفاده قرار می‌گیرد. این نوع پد ها با مزایایی تولید خواهند شد که می‌توانند نسبت به پوشال ها بسیار بهتر عمل خواهند کرد و رضایت مشتری را به دست می‌آورد. شما می ‌توانید انواع مختلف پد سلولزی هواساز در ابعاد مختلف را از مجموعه ما خریداری کنید.

پد سلولزی هواساز

پد سلولزی هواساز یکی از روش هایی می‌باشد که برای تولید سرما وجود دارد که یکی از سرمایش های تبخیری می‌باشد. اساس کار این نوع از پدر با استفاده از آب خواهد بود و آب با جذب کردن گرما به خودش باعث کاهش دمای محیط خواهد شد.

بطور مثال این روش تعریق بدن انسان می‌باشد، زمانی که بدن انسان حس خواهد کرد که بیش ز حد در حال افزایش دما می‌باشد که این امر می‌تواند به شروع به خروج آب از خود می‌کند که اصطلاحا به این کار تعریق می‌گویند. همچنین با نصب پد سلولزی هواساز مقرون به صرفه می‌باشد به همین دلیل در هزینه برای شما صرفه جویی خواهد شد.

همچنین پوشال را نسبت به پد سلولزی زیمنس بهتر می دانند زیرا مصرف برق کمتر یکی دیگر از مزایا این نوع محصول می‌باشد. در ضمن آینده هزینه های کمتری برای مصرف کننده به همراه خواهد داشت. بنابراین این نوع پد نصب راحت تری نسبت به پوشال خواهد داشت.

پد سلولزی هواساز

قیمت پد سلولزی هواساز

قیمت پد سلولزی هواساز به علت گوناگون بودن تولید آن قیمت های متغیری را دارا خواهد بود. معمولا این نوع از پد برای محیط های بزرگ گزینه مناسب تری می باشد، پد سلولزی هواساز خیلی خوب محیط را خنک خواهند کرد و همچنین قادر به هستند که یک محیط را برای هواسازی و ایجاد هوای سرد و مطبوع بر طرف کنند.

قیمت پد های سلولزی نسبت به پوشال ها گران تر می‌باشد و شاید این از نگاه مصرف کننده یک عیب باشد ولی وقتی نگاهی به مزایای این محصول شود قیمت این پد ها در برابر مزایای فوق العاده ای که دارد هیچ می‌ باشد.

پد سلولزی زیمنس

پد سلولزی زیمنس را شما می‌توانید با قیمت منحصر به فردی از مجموعه ما خریداری کنید. این نوع از پد به علت مواد اولیه با کیفیت که در آن بکار رفته است و  بدون هیچ واسطه ای در اختیار شما قرار خواهد گرفت همچنین با قیمت ارزان تری نسبت به انواع دیگر به فروش خواهد رسید. انواع زیادی از پد ها وجود دارند با قیمت خیلی ارزان که با توزیع نامناسب شما نمی‌توانید آن راندمان دلخواه را به دست آورید.

پد سلولزی زیمنس به دلیل اشکال هندسی منظمی که دارد می‌تواند آب را به درستی و بطور منظم در تمامی سطح خود پخش کند و باعث این شود که رطوبتی یک دست رخ دهد. بنابراین ناگفته نماند که این نوع از پد ها مزایای دیگری هم خواهند داشت که یکی از این موارد کاهش آلودگی های ورودی از پوشال خواهد بود.

پد سلولزی زیمنس

پد سلولزی سولان

پد سلولزی سولان با جذب بالای آب به دلیل استفاده از کرافت مشتریان زیادی در بین مردم دارا می‌باشند. این نوع از پد ها موارد و نکات خوب دیگری هم دارند مانند:

 • توزیع یکنواخت آب در تمام سطوح
 • عدم رسوب با خاصیت خودشویی
 • طول عمر بالا

قبل از خرید پد سلولزی سولان حتما اندازه مورد استفاده خود را داشته باشید. پد های سلولزی سولان در اندازه ها و ضخامت های گوناگونی ارائه خواهد شد بطوری که مشکلی در انتخاب سایز کار خود نخواهید داشت.

پد سلولزی مهیاسل

پد سلولزی مهیاسل یکی از واسطه های سرمایش تبخیری می‌باشد که از لایه های متعدد ورقه های نازک و موج دار کرافت با کیفیت بالا جذب آب بالا تشکیل می‌شود. همچنین این نوع از پد توسط رزین جهت جلوگیری از فاسد شدن و تجزیه شدن در مقابله با آب،مقاوم سازی شده اند تا زود خراب نشود. بنابراین حرکت هوا در لایه های پد مهیاسل صلب و خیس پد و عدم حمل قطرات آب به داخل فضای سرمایش موجب این خواهد شد که آب تبخیر حداکثری را داشته باشد.

در ضمن پد مهیاسل جایگزین مناسبی برای پوشال های کولر خواهد بود در استفاده کولر های مرغداری و گلخانه ها مناسب می‌باشد. سرمایش تبخیری علاوه بر سازگاری با محیط زیست صرفه جویی قابل توجهی در مصرف انرژی دارد. ضخامت پد سلولزی، سرعت هوا و راندمان تبخیر آب بنا به متغیر هایی می‌باشد مانند دمای هوای تبخیر.

پد سلولزی مهیاسل

پد سلولزی فنلاندی

پد سلولزی فنلاندی به علت جنس با کیفیتی که دارد طرفدارن زیادی بین مردم دارد. به طور کلی پد فنلاندی جایگزین بسیار مفیدی برای پوشال خواهد بود مانند:

 • ایستایی و عدم افت ارتفاع
 • عدم انتقال باکتری
 • سرعت رسوب گذاری پایین تر
 • عمر مفید 3 تا 5 برابر بیشتر از پوشال

با توجه به نیاز مردم تولید کنندگان اقدام به راه اندازی خط تولید پد سلولزی فنلاندی کردند. پد سلولزی مرغوب و با کیفیت در ایران به نام پد فنلاندی شناخته می‌شود.

پد سلولزی فامکو

پد سلولزی فامکو در شهرهایی با شرایط اقلیمی خشک و گرم مورد استفاده از سرمایش تبخیری قرار خواهند گرفت. این نوع از پد با راندمان بالا و سازگار با محیط زیست و همچنین کاهش چشمگیری در مصرف آب و انرژی دارد که مزایای آن مانند:

 • نگهداری و شستشوی آسان
 • استفاده از مواد اولیه مرغوب
 • عدم حمل قطرات آب به محیط
 • قدرت بالای جذب آب در پد سلولزی
 • استفاده از مواد اولیه مرغوب

خرید پد سلولزی ماینر

خرید پد سلولزی ماینر بستگی به نوع انتخابی شما دارد که در چه ابعادی مورد نیاز شما باشد. به طور کلی هر نوع سرمایش در اثر دمیدن هوای مرطوب شده در فضای مورد نظر شما را سرمایش تبخیری می‌گویند. این ایده تولید محصول به یک جریان گذرا از خنک سازی بسیار محدودی ختم می‌شود.

بنابراین اگر جریان هوایی که با مکیده شدن توسط فن ها در فضا پیچیده می‌باشد، از میان این پد خیس شده با آب عبور کند رطوبت آن افزایش پیدا خواهد کرد.

خرید پد سلولزی ماینر

پد سلولزی ماینر

استفاده از پد سلولزی ماینر برای خنک کردن بیت کوین از طریق نصب بر کولرهای سلولزی ایجاد می‌شود. در ساختن یک سیستم سرمایش تبخیری با هدف خنک کاری بیت کوین نمیتوانیم یک فضای بزرگ مانند یک ساختمان را در قامت یک سیستم سرمایش تبخیری در نظر بگیریم.

کولرهای سلولزی دارای دیواره هایی از جنس ماینر می‌باشند، آب در حد استانداردی به طور یک شکل و البته پیوسته از طریق لوله های به سمت لبه های بالایی پد سلولزی ماینر هدایت خواهند شد. وقتی هوا از میان پد ماینر در دیواره یک کول سلولزی عبور می‌کند افزایش رطوبت پیدا کرده، خنک خواهد شد.

پد سلولزی ماینر

شما مشتریان عزیز می توانید این محصول را با نازلترین قیمت از ما تهیه نمایید، اگر همین حالا سفارش خود را ثبت کنید اشانتیونی نیز از ما دریافت خواهید کرد.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما