کشت و صنعت بردیا
خانه / تجهیزات مرغداری / مرکز خرید اینترنتی لوازم مرغداری و تجهیزات دست دوم در شیراز

مرکز خرید اینترنتی لوازم مرغداری و تجهیزات دست دوم در شیراز

مرکز خرید اینترنتی لوازم مرغداری و دیگر تجهیزات نظیر دانخوری، آبخوری، پد سلولزی، آسیاب، و دیگر ملزومات، به صورت نو یا دست دوم، جهت رفا حال متقاضیان، و خریداران این لوازم در شیراز دایر می باشد. جهت آشنایی با تمامی محصولات، و خدمات این مرکز خرید بزرگ، می بایست با مدیران فروش آن ارتباط برقرار کرد، که بهترین راه ارتباطی با این مدیران از طریق سایت های اینترنتی می باشد.

خرید اینترنتی لوازم مرغداری

خرید اینترنتی لوازم مرغداری :

یکی از مشکل ترین کارها برای فردی که قصد بر راه اندازی سالن مرغداری را دارد این است که، از تمامی نمونه های لوازم مرغداری اطلاعات کافی را جمع آوری کند، و یا قیمت تمامی این لوازم را در اختیار داشته باشد. حال از طریق اینترنت می تواند با مراکزی ارتباط برقرار کند که، تمامی این لوازم، ضعیف، متوسط، و قوی و با کیفیت را با ارائه تمامی جزئیات در اختیارش قرار دهد، و خرید برای این متقاضی به راحت ترین حالت ممکن عملی کند. در این حالت اگر خریدی صورت پذیرد بدون شک با قیمتی کاملا فاحش به نسبت بازار بوده، به این دلیل که در این معامله هیچ واسطه ای دخالت نداشته و به صورت مستقیم معامله از درب کارخانه صورت پذیرفته است.

خرید اینترنتی لوازم مرغداری  خرید اینترنتی لوازم مرغداری

تجهیزات مرغداری دست دوم در شیراز :

در برخی از مواقع سالن دارانی اقدام به جمع آوری مرغداری خود کرده اند که، از تمامی لوازم، و تجهیزات موجود کمترین استفاده را برده اند. در حال حاضر فقط با نسب آن در محل مذکور می توان بهره وری را شروع کرد. و به گونه ای اسب زین کرده ای برای سوار شدن مهیاست، فقط کافیست سوار کار آن پا به میدان گذارد، حال متقاضیان خرید این تجهیزات کافیست با مرکز اصلی ساخت، و توضیع تمامی این لوازم ارتباط برقرار کند، و در هر نقطه ای از کشور که باشند تجهیزات سفارش داده شده را تحویل بگیرند.

خرید اینترنتی لوازم مرغداری  خرید اینترنتی لوازم مرغداری

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مدیر فروش: آقای زارع
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09120774894
پست الکترونیکی: baradiatrade92@gmail.com

مطلب پیشنهادی

تجهیزات مرغداری تخمگذار | بازار بزرگ فروش آن در تهران

تجهیزات مرغداری تخمگذار را شرکت های صنعتی مختلفی هستند که تولید می نمایند. در این زمینه تنها خریداران این محصول، پرورش دهندگان طیور می باشند که از این وسایل برا

کانال تلگرام