کشت و صنعت بردیا
خانه / تجهیزات مرغداری / مرجع بزرگ خرید و فروش دانخوری تمام اتوماتیک و تجهیزات مرغداری با قیمت ارزان

مرجع بزرگ خرید و فروش دانخوری تمام اتوماتیک و تجهیزات مرغداری با قیمت ارزان

دانخوری اتوماتیک مرغداری را می توان از مرجع بزرگ خرید و فروش آن خریداری کرد، این مرجع با ارائه نمونه های متنوع و مختلفی از لوازم و تجهیزات مورد نیاز پرورش مرغ با قیمتی کاملا ارزان حمایت خود را به صورت بالقوه از این سالن داران نشان داده است. برای اطلاع از چگونگی کارکرد و یا قیمت های این مرجع می توان با مدیران فروش آن در ارتباط بود، در این جا به تعدادی از این تجهیزات اشاره ای خواهیم داشت پس با ما همراه باشید.

دانخوری اتوماتیک مرغداری

دانخوری اتوماتیک بلدرچین و مرغ و سایر پرندگان را از کجا بخریم

در بسیاری از موارد پیش آمده که افرادی که در حال راه اندازی سالن های مرغداری و یا سالن پرورش بوقلمون و بلدرچین خود هستند این ذهنیت را داشته باشند که دانخوری و  دیگر تجهیزات آن را از کجا خرداری کنیم. و به صورت کلی نیز انجام این کار به صورت مجزا کاری بس دشوار می باشد، چرا که اغلب فروشگاه های موجود در سراسر شهر قدرت تامین تمامی این تجهیزات را به صورت یکجا ندارند و عمدتا با مشکل رو به رو می شوند.

دانخوری اتوماتیک مرغداری

برای دادن پاسخ به این سوال می توان گفت بهترین مرجع برای خرید تجهیزات مورد نیاز سالن های مرغداری ارتباط گرفتن با سازنده اصلی آن و یا نمایندگی ها فروش آن می باشد به این دلیل که نمایندگی ها به صورت مستقیم با کارخانه سازنده این تجهیزات در ارتباط می باشند و قادر خواهند بود تا تمامی ملزومات مورد نیاز ما را در کوتاه ترین زمان ممکن تامین و در اختیار ما قرار دهند. همین امر سبب می شود تا سرعت بخشی به کار دو جندان شود و بازدهی کار تا حد بسیار زیادی بالا برود. البته دانخوری و آخور و دیگر تجهیزات را پرندگان مختلف متغییر می باشد برای مثال تجهیزات را که برای بلدرچین به کار گرفته  می شود را نمی توان برای مرغ و یا بوقلمون مورد استفاده قرار داد. به این دلیل که اندازه پرندگان با هم کاملا متغییر می باشد و تجهیزات به کار گرفته شده برای هر کدام می بایست در حد و ادازه خود پرنده باشد.

دانخوری اتوماتیک مرغداری

بهترین قیمت دانخوری تمام اتوماتیک مرغ کدام است

در اغلب موارد سالن داران با بی آگاهی اقدام به خرید و یا تجهیز سالن خود می کنند که در ادامه و یا پایان کار با این مشکل رو به رو می شوند که هزینه ها بسیار بالا رفته و کار سخت شده است. آن هم به این دلیل می باشد که از قیمت نمونه های مختلف تجهیزات آگاهی کافی را نداشته اند. و از مرجع عتبر نیز استعلام قیمت نگرفته اند.

در این راستا اگر با متخصص طراح مشورت های لازمه صورت گرفته شود با توجه به مبلغ موجودی و متراژ سالن نمونه ای از لوازم و تجهیزات و یا دانخوری را به ما پیشنهاد می دهد که به نحو احس جوابگوی کار باشد و بیشترین بازدهی را به همراه داشته باشد. برای مثال دانخوری تمام اتوماتیک در دو حالت زنجیری و غیر زنجیری می باشد. این دو حالت اختلافی که با هم دارند این است که نمونه زنجیری را می توان به گونه ای نسب کرد که در برخی موارد میوان آن را از سطح زمین جدا کرده و در ارتفاع نگه داشت. اما نمونه دیگر را  نمی توان به این صورت در ارتفاع قرار داد و بر روی زمین ثابت می باشد. همین امر باعث افزاش دو برابری قیمت می شود. که اغلب با بی آگاهی اقدام به خرید یکی از این دو نمونه می کنند که در کل سبب اختلال در کار می شود.

دانخوری اتوماتیک مرغداری

لیست قیمت دانخوری و دیگر تجهیزات اتوماتیک جامبو

برای اینکه بتوان لیست قیمت کامل تجهیزات مرغداری در نمونه اتوماتیک که همگی تولیدات شرکت جامبو می باشند را بدست آورد لازم است که مدیران فروش این شرکت ارتباط تلفنی برقرار کرده و اطلاعات کامل را از آنها دریافت کرد. این کارشناسان فروش، متخصص در امر طراحی سالن نیز هستند.

دانخوری اتوماتیک مرغداری

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مدیر فروش: آقای زارع
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09120774894
پست الکترونیکی: baradiatrade92@gmail.com

مطلب پیشنهادی

تجهیزات مرغداری تخمگذار | بازار بزرگ فروش آن در تهران

تجهیزات مرغداری تخمگذار را شرکت های صنعتی مختلفی هستند که تولید می نمایند. در این زمینه تنها خریداران این محصول، پرورش دهندگان طیور می باشند که از این وسایل برا

کانال تلگرام