قیمت فروش سمپاش1000 لیتری بوم دار پشت تراکتوری

قیمت سمپاش 1000 لیتری بوم دار پشت تراکتوری و قیمت سمپاش پشت تراکتوری 400 لیتری بوم دار با طرح های متنوع با تجهیزات متفاوت و مدرن، از جهت ساختار و کیفیت، که هر کدام با برند خاص خود در بازار موجود می‌باشند، با اختلاف قیمت فاحشی همراه می‌باشند. این اختلاف قیمت از کارخانه تا مقصد سبب می‌شود تا مشتری به صورت مستقیم با کارخانه، یا وارد کننده سمپاش های 400 لیتری و 1000 لیتری طرح بومدار پشت تراکتوری یا دیگر نمونه ها ارتباط گرفته و قیمت فروش به روز آن را جویا شود.
بیشتر بخوانید: فروش سمپاش پشت تراکتوری در تهران

 

 

قیمت فروش سمپاش

قیمت فروش سمپاش 1000 لیتری

  1. سمپاش 1000 لیتری تمام هیدرولیک با موتور ایتالیایی : قیمت درب کارخانه، 45/000/000 میلیون تومان.
  2. سمپاش 1000 لیتری تمام هیدرولیک با موتور ترک : قیمت کارخانه، 42/000/000 میلیون تومان.
  3. نمونه 1000 لیتری نیمه هیدرولیک با موتور ایتالیایی : 34/000/000 میلیون.
  4. نیمه هیدرولیک با موتور ترک : 29/000/000 میلیون.

 

 

تمامی قیمت های ذکر شده با توجه به بازار بین 10 تا 15 درصد ارزانتر می باشد. و با توجه به نوسانات اقتصادی امکان کاهش، یا افزایش آنها وجود دارد. جهت اطلاعات بیشتر با مدیران فروش مجموعه کشت و صنعت بردیا ارتباط یرقرار کنید و برای اطلاع از همه ی قیمت ها می توانید اینترنتی مراجعه کنید.

در این باره یکی از بهترین گذینه ها مدیران فروش مجموعه کشت و صنعت بردیا می باشند، چرا که این مدیران فروش قطعات و دستگاه های مورد نیاز مشتری را به صورت مستقیم از درب کارخانه ارسال کرده و در صورت نیاز به تغییرات به راحتی می توان اقدام کرد.
بیشتر بخوانید: سمپاش فرغونی 200 لیتری بنزینی دست دوم

 

 

قیمت فروش سمپاش قیمت فروش سمپاش

سمپاش 1000 لیتری بوم دار پشت تراکتوری

سمپاش های پشت تراکتوری با مخازن مختلفی در بازار موجود می‌باشد که نمونه 1000 لیتری یکی از پر کاربرد ترین نمونه ها در بین تمامی سمپاش ها می‌باشد. این سمپاش دستی دارای یک سری ویژگی های خاص می‌باشد که سبب شده تا در بین این خانواده بزرگ جزو پر طرفدار ترین ها باشد.

 

 

قیمت فروش سمپاش

مخزن :

 

این قسمت از دستگاه سمپاش دارای 3 مخزن می‌باشد. 1- مخزن اصلی که اساسی ترین کار را در سمپاش انجام می‌دهد. 2- مخزن دوم جهت شست و شوی دست. 3-  مخزن سوم که کار شست و شوی مدار را به عهده دارد.

تذکر :

 

اساسی ترین، و مهم ترین قسمت در دستگاه سمپاش ایتالیایی مخزن آن می‌باشد. چرا که اگر مخزن از کیفیت خوبی برخوردار نباشد با ورود سم به آن امکان پوسته کردن، رسوب، و لعاب گرفتن وجود دارد. که با بروز این مشکلات امکان گرفتن خروجی نازل نیز وجود دارد، که با بروز این مشکلات فشار بسیار زیادی به موتور وارد می شود.

 

 

قیمت فروش سمپاش

قطعات :

  • برخورداری از صافی فشار که از گرفتگی نازل هل جلو گیری به عمل می‌آورد.
  • دارای سیستم مکشی برای پر کردن مخزن که به واسطه آن منابع آب با سم ارتباط برقرار نکند.
  • دارای نازل ضد چکه.
  • برخورداری از همزن تمام هیدرولیک برای یکنواختی سم.

ضمناء بعضی قطعات مانند قرقره، یا همان شیلنگ جمع کن، و برخی دیگر از لوازم به صورت انتخابی بر روی دستگاه نصب، و برداشته می‌شود.

 

 

قیمت فروش سمپاش

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما