کشت و صنعت بردیا
خانه / سمپاش فرغونی / قیمت سمپاش فرغونی ۱۰۰ و ۲۰۰ لیتری بنزینی دست دوم

قیمت سمپاش فرغونی ۱۰۰ و ۲۰۰ لیتری بنزینی دست دوم

قیمت سمپاش فرغونی ۱۰۰ و ۲۰۰ لیتری با موتور های برقی و بنزینی را از کجا می توان به دست آورد؟ فروش سمپاش فرغونی  ۱۰۰ و ۲۰۰ لیتری با توجه به نوع آن یعنی نو یا دست دوم بودن آن متفاوت است. شما می‌توانید برای آگاهی از قیمت‌ها و همچنین خرید این نوع محصول با توجه به نیازتان به مراکز فروش مراجعه کنید.

سمپاش فرغونی 100 لیتری

سمپاش فرغونی ۱۰۰ لیتری

سمپاش فرغونی یکی از انواع مدل‌های سمپاشی است که در مزارع مختلف به‌خصوص مرکبات کاربرد بسیاری دارد. این مدل، دارای یک پمپ و یک مخزن می‌باشد و نیروی مورد نیاز خود برای حرکت را به واسطه یک موتور بنزینی تأمین می‌کند.

سمپاش فرغونی 100 لیتری

قیمت انواع سمپاش فرغونی ۱۰۰ لیتری دست دوم در شیپور

استفاده از این سمپاش با توجه به نوع مصرف آن متفاوت است. به عبارتی دیگر سمپاش فرغونی شبیه یک کارواش است که می‌توان از آن در کارهای مختلف از قبیل سم‌پاشی و شستن درختان، شستن تابلوها و نرده‌های خیابان استفاده کرد.

سمپاش فرغونی 100 لیتری

 مشخصات سمپاش فرغونی

شاید دلیل اصلی این نوع نام‌گذاری به سمپاش فرغونی این باشد که تمامی تجهیزات آن بر روی یک شاسی که شبیه به فرغون می‌باشد تعبیه شده است.

از دیگر مشخصات آن می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

  1. تانکر
  2. پمپ
  3. نازل
  4. صافی
  5. اتصالات

به‌طور کلی تانکر سمپاش فرغونی ۱۰۰ لیتر است که به همراه پمپ و سایر تجهیزات آن بر روی یک شاسی قرار داده شده‌اند و برای تمامی سموم نباتی که به صورت خالص تهیه و با آب مخلوط می‌شوند، برای سمپاشی منظم و یکنواخت بر روی گیاهان و محصولات باغی پاشیده می‌شوند.

سمپاش فرغونی 100 لیتری

قیمت فروش سمپاش فرغونی ۲۰۰ لیتری نو و دست دوم را از کجا بدست آوریم

قیمت فروش و همچنین خرید این نوع از سمپاش­ها با توجه به نوع آن یعنی نو یا دست دوم بودنشان متفاوت است. خرید سمپاش نو این مزیت را دارد که علاوه بر ضمانت محصول توسط شرکت‌های فروشنده به خریدار این اطمینان را می‌دهد که در صورت بروز هرگونه مشکل می‌تواند خرابی دستگاه را با کمترین هزینه رفع کند، موضوعی که در خرید نوع دسته دوم این سمپاش صدق نمی‌کند.

لذا در خرید جنس نو باید به خدمات پس از فروش و قبل از خرید سمپاش دست دوم فرغونی به میزان کارایی و راندمان دستگاه توجه کرد.

سمپاش فرغونی 100 لیتری

خریدار قطعات و سمپاش پشت تراکتوری دست دوم و نو از کجا نیاز خود را برطرف سازد

خریدارانی که قصد بر خرید دستگاه سمپاش و یا برخی از قطعات آن هستند که در بازار به سختی تهیه می شود، می توانند با ارتباط گرفتن با مراکز فروش عمده سمپاش های سبک و سنگین نمونه درخواستی خود را با متخصصین این مراکز در جریان گذاشته و در کوتاه ترین زمان ممکن نمونه مورد نظر را با قیمت مناسب در اختیار داشته باشند. در این باره برخی از قطعات هستند که نمونه نو آن را به سختی می توان تهیه کرد. در این باره می توان با خریداری قطعات دست دوم نیاز خود را برطرف کرد.

سمپاش فرغونی 100 لیتری

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مدیر فروش: آقای زارع
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09129286290
پست الکترونیکی: baradiatrade92@gmail.com

مطلب پیشنهادی

فروش سمپاش فرغونی

فروش سمپاش فرغونی ۱۰۰ لیتری دست دوم و نو

فروش سمپاش فرغونی با مخزن های پلی اتیلن ۱۰۰ لیتری، و بالاتر در نمونه های …

کانال تلگرام