فروش سم زنگ زرد گندم و بهترین زمان مصرف

فروش سم زنگ زرد گندم با نام تجاری تیلت یا همان پروپیکونازول در بین فروشگاه های عرضه انواع سموم, جایگاه بسیار خوبی به خود اختصاص داده است. به این دلیل که سم تیلت در مقابله با آفت زنگ گندم به خوبی تاثیر گذاری خود را نشان داده است. فقط کافیست این سم را طبق دستور گیاه پزشک و در زمان مشخص شده مورد مصرف قرار داد، تا به دنبال آن بهترین نتیجه را از این سم بدست آوریم.

فروش سم

سم زنگ زرد گندم

زنگ گندم از جمله خطرناک ترین آفات برای محصولات گندم، و برنج به شمار می آید. زنگ گندم در چند نمونه زنگ سیاه، زنگ زرد، و قهوه ای می باشد. که با بروز این آفت صدمات جبران ناپذیری از قبیل کاهش محصول، ارزش علوفه، و برخی مشکلات دیگر به گیاه وارد می شود. که به دنبال آن کاهش مقاومت گیاه در برابر سرما، و بیماریها، کاهش ریشه زدایی، و همچنین پایین آوردن رشد گیاه را به دنبال دارد، که در بسیاری موارد دیده شده آفت زنگ گندم نیز برای حیوانات سمی می باشد.

فروش سم فروش سم

فروش سم زنگ گندم

فروش سم زنگ گندم در بسیاری از فروشگاه های سراسر کشور دایر می باشد. ولی قبل از اینکه اقدام به استفاده از این سموم شود، لازم است با متخصصین آب و خاک مشورت به عمل آید. تا با یک برنامه ریزی بسیار قوی، و ارائه بهترین نمونه سم به مقابله با این آفت خطرناک بپردازیم. که در این رابطه کمپانی بزرگ بردیا ترید با بهره گیری از تجربیات بهترین متخصصین آماده خدمت رسانی به زارعین عزیز می باشد.

فروش سم

منبع : کمپانی ماشین سازی

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما