کشت و صنعت بردیا
خانه / تجهیزات مرغداری / فروش اینترنتی تجهیزات مرغداری دانخوری آبخوری اتوماتیک خوش قیمت

فروش اینترنتی تجهیزات مرغداری دانخوری آبخوری اتوماتیک خوش قیمت

فروش اینترنتی تجهیزات مرغداری از جمله دانخوری و آبخوری، به صورت اتوماتیک و نیمه اتوماتیک، یا ساده، کاملا خوش قیمت، سبب شده تا بسیاری از افراد که قصد بر راه اندازی سالن مرغداری خود را دارند، جهت خرید انواع مختلف تجهیزات مرغداری، که در کنار این اقلام، شامل موارد دیگری هم می شود، سوق پیدا کرده، و با پرداخت هزینه کمتری به نسبت بازار، نیاز خود را با بهترین کیفیت تامین کنند.

فروش اینترنتی تجهیزات مرغداری

فروش اینترنتی تجهیزات و دانخوری اتوماتیک بلدرچین

فروش تجهیزاتی از قبیل دانخوری و آبخوری تمام اتوماتیک برای پرورش بلدرچین در اینترنت سبب شده است تا، بسیاری از افراد، یا سالن دارانی که اقدام به تجهیز، یا تعویض لوازم قبلی خود کرده اند، در بستر اینترنت با شرکت های مختلفی در این زمینه ارتباط برقرار کنند. و یا با تامین کنندگان اصلی این تجهیزات به صورت مستقیم در ارتباط بوده، تا بهترین نمونه از این لوازم مورد نیاز خود را خریداری کنند. پرنده بلدرچین در نوبه خود و بعد از مرغ های گوشتی و تخم گذار یکیی از پر طرفدار ترین موارد در صنعت پرورش طیور به شمار می آیند. این پرنده با خواصی که در گوشت و تخم آن وجود دارد بسیاری از مردم به تغذیه از آن علاقه بسیاری دارند. و در کنار تمامی موارد ذکر شده این پرنده اغلب خواص درمانی نیز دارد.

فروش اینترنتی تجهیزات مرغداری

در کنار تمامی این تقاضا هایی که از مصرف گوشت و تخم این پرنده در بین مردم وجود دارد، متقاضیان بسیاری نیز هستند که قصد بر راه اندازی مجموعه ای برای پرورش این پرنده را دارند، اما راه آن را نمی دانند و با فروشندگانی ارتباط می گیرند که آنها را کم و کیف کار آشنا نمی سازند و آنها را تا حدودی از ادامه کار منصرف می سازند. اما در این باره اگر با متخصصین بالقوه در زمینه طراحی، تولید و فروش تجهیزاتی از قبیل دانخوری و آبخوری و قفس های مختلف برای پرورش بلدرچین ارتباط برقرار کنند، تمامی ذهنیت های سنگین از آنها دور شده و به صورتی کاملا آگاهانه اقدام به راه اندازی سالن خود می کنند و در این مسیر کمترین هزینه ها را به خود اختصاص می دهند. در صورتی که اگر با بی آگاهی تمام اقدام به این کار کنند بدون شک با هزینه هلای چند برابری و سطح کیفی پائین تجهیزات مورد نظر رو به رو خواهند شد. برای رسیدن به این مهم می بایست با کمترین هزینه و کوتاه ترین زمان ممکن سری به اینترنت زده و با تامین کننده و متخصص این تجهیزات ارتباط برقرار کرد.

فروش اینترنتی تجهیزات مرغداری

فروش دانخوری آبخوری اتوماتیک برای کبوتر کدام است

فروش دانخوری و آبخوری به صورت اتوماتیک در بسیاری از سالن های پرورش کبوتر، سبب شده تا روند پرورش طیور به بالا ترین حد خود برسد. و درصد تلفات ناشی از برور بیماری، و تغذیه پرندگان به پایین ترین حد خود برسد. به این دلیل که سیستم اتوماتیک این دستگاه ها، با بهره گیری از مهندسی بسیار قوی، در صورت حضور نداشتن نیرو در سالن تا مدت معینی، عمل دانه دهی، و آب دهی به پرندگان را انجام می دهد. در ضمن تغذیه آب و دانه به موقع در سالن های پرورش کبوتر، سبب سرعت بخشی در رشد، و افزایش وزن و تولید مثل این پرندگان نیز می شود.

فروش اینترنتی تجهیزات مرغداری

در بین تمامی پرنده های در حال پرورش در ایران کبوتر نیز یکی از مواردی می باشد که بسیاری از افراد نگهداری و پرورش این پرنده را در سالن، منزل، یا باغ خود انجام می دهند، تفاوت عمده این پرنده با دیگر نمونه های پرورشی در بازار این است که در اغلب موارد این پرنده نیاز به این دارد که در فضای باز و به صورت آزادانه اقدام به حرکت و یا پرواز کند. اینکار سبب می شود تا کبوتر سریعتر احتیاج به آب و دان داشته باشد و اگر تغذیه مورد نظر در دسترس نباشد توان و بنیه این پرنده به خطر می افتد. به همین منظور اگر در روند نگهداری از کبوتر از سیستم دانخوری و آبخوری اتومات بهره برده شود، در زمانهایی که شخص در محل حضور ندارد آب و دان برای پرنده محیا بوده و این خود سبب آسودگی فرد می شود.

فروش اینترنتی تجهیزات مرغداری

بهترین قیمت دانخوری اتوماتیک بوقلمون را از کجا بدست آوریم

بوقلمون از جمله پرندگانی می باشد که پرورش آن زمان زیادی به خود اختصاص می دهد و پرورش آن نیز احتیاج به مهارت های خاصی دارد. در این باره تجهیزات مورد نظر برای پرورش این پرنده می بایست به گونه ای باشد که از زمان جوجه یک روزه تا زمان بلوغ و پرواری این پرنده جوابگو باشد، به این دلیل که بوقلمون از بابت جثه چیزی در حدود چهار برابر مرغ می باشد و از بابت آب و دان نیز به تغذیه بیشتری نیازمند می باشد. حال برای افرادی که قصد راه اندازی سالن خود را دارند این سوال پیش می آید که بهترین نمونه دانخوری تمام اتوماتیک با قیمت عالی را از کجا بدست آوریم؟ در پاسخ به این سوال باید گفت که اگر نیاز خود را به سازنده این لوازم ارجاع داده شود بدون شک با پیشنهاداتی رو به رو خواهیم شد که سختی کار را به راحت ترین شکل برای ما تغییر می دهد و با نمونه های کاملا خوش قیمت می توان تغییرات لازمه را در کار خود به وجود آوریم.

فروش اینترنتی تجهیزات مرغداری

برای بهینه سازی هزینه در پرورش بوقلمون بومی و یا پرورشی  می بایست از سیستم های دانخوری ساده و یا اتوماتیک استفاده شود. این دانخوری ها توسط شرکت های تولید کننده تجهیزات مرغداری طراحی و تولید میشوند. برای اینکه بتوان با دیدی بازتر و اطلاعاتی بیشتر در زمینه خرید، فروش، و یا به دست آوردن لیست قیمت، که به واسطه آن به قلب این صنعت پیش برویم می بایست با متخصصین مجموعه بزرگ کشت و صنعت بردیا از طریق سایت های اینترنتی ارتباط برقرار کرد، و کار را به متخصصین کارآمد این مجموعه سپرد. چرا که این مجموعه با در دست داشتن متخصصین قوی و طراح گام شگفتی را در شکوفایی این صنعت برداشته اند.

فروش اینترنتی تجهیزات مرغداری

پرورش مرغ با دانخوری بشقابی اتوماتیک و اهمیت تغذیه در بازدهی بالا

پرورش مرغ و جوجه هایی پروار و پر بازده، ارتباط مستقیم و تنگاتنگی با نوع تغذیه آن ها دارد. روش تغذیه بسیار در این امر موثر است. همجنین اگر با روشی منایب تغذیه صورت نگیرد، نه تنها مرغ ها به حد و وزن مطلوب نمیرسند بلکه هزینه ی زیادی برای این امر صرف خواهد شد. در گذشته از بشقاب و دانخوری های معمولی برای پرورش مرغ استفاده میشد که این کار مشکلات زیادی به همراه داشت. امروزه با تولید دانخوری های جدید، مشکلات سیستم قدیمی برطرف شده است. اما همان سیستم دانخوری بشقابی به گونه ای طراحی شده که با تفاوت بسیار به نسبت نمونه های قدیمی از بازدهی بسیار بالا و صرفه جوئی بالایی در هدر رفتن آن صورت می پذیرد. به همین منظور افرادی که در راستای پرورش و تولید مرغداری خود اقدام به بهره وری از این تجهیزات می کنند، با اختلافی فاحش به نسبت نمونه های قدیمی بازدهی بالایی را در برنامه کاری خود ثبت می کنند.

فروش اینترنتی تجهیزات مرغداری

مزایا و معایب دانخوری های ساده و اتوماتیک شرکت جامبو

دانخوری های ساده برای پرورش تعداد کمی مرغ بد نیستند که اغلب در منازل و یا باغات خود اقدام به پرورش مرغ می کنند که در این حالت ها می توان از دانخوری ساده بهره برد، و در راستای خود بازدهی را نیز به همراه دارد.  اما اگر قصد پرورش مرغ در تعداد بالا را دارید این سیستم به شما پیشنهاد نمیشود. و می بایست از نمونه های تمام اتومات، زنجیری، و نمونه های پیش رفته دیگر بهره برد. که هر کدام در راستای خود بازدهی هائی را به همراه دارد. در این جا شاید یک سوال برای مشتری به وجود آید که چرا دانخوری ساده به اندازه دانخوری اتومات بازدهی ندارد. دلیل آن موارد زیر است که در ادامه به تعدادی از مشکلات دانخوری ساده اشاره ای خواهیم داشت:

  • برای پر کردن دانخوری ساده یه کارگر نیاز است.
  • امکان انتقال بیماری بین افراد و مرغ ها وجود دارد
  • بازدهی مرغداری کاهش میابد.
  • آب و دان همیشه به موقع حاضر نمیشود.

در مقابل دانخوری ساده، استفاده از دانخوری های اتوماتیک درگر مشکلات ذکر شده در بالا را ندارند. در دانخوری های اتوماتیک، به طور اتوماتیک دانخوری پر میشود، از هذر رفتن دانه جلوگیری میشودريال ارتفاع آن قابل تنظیم است و مرغ ها و جوجه ها به راحتی به دان دسترسی دارند. دانخوری های اتوماتیک هم برای مرغ گوشتی و هم بومی قابل استفاده است.

فروش اینترنتی تجهیزات مرغداری

ساخت دانخوری اتوماتیک برای مرغ بومی

انواع تجهیزات مرغداری، توسط کارخانه های تجهیزات مرغداری طراحی و تولید و روانه ی بازار میشوند. اما شما نیز میتوانید با کمی خلاقیت و با استفاده از وسایل ساده ای مانند لوله پلیکا  و یا سطل پلاستیکی در خانه، دانخوری بسازید. اما آیا این نمونه از دانخوری پاسخگوی نیاز ما و پرنده ما می باشد، بدون شک باید به این سوال جوابی جزء نه نداد. و می بایست برای بازدهی بالا و راحتی در کار و تامین به موقع تغذیه می بایست از نمونه های اتومات بهره برد و این کار نیاز به یک طراحی و مهندسی قوی دارد که می توان با متخصصین دستگاه ساز آن را در میان گذاشت.

فروش اینترنتی تجهیزات مرغداری

دانخوری اتوماتیک قناری و بلدرچین و دیگر پرندگان را از کجا خریداری کنیم

در بسیاری از مواقع افرادی که نمونه های مختلفی از پرندگان را در باغ و یا سالن های خود نگهداری می کند این شبهه را برای خود به وجود می آورد که فقط و فقط برای پرنده ای که او در اختیار دارد سیستم های نگهداری و تغذیه ای ساده طراحی شده است و می بایست با همان شیوه های قدیمی به کار خود ادامه دهند. اما غافل از اینکه برای هر یک از نمونه های پرنده ای که در شهر ها نگهداری می شود سیستم های قفس، دانخوری، و آبخوری اتومات نیز تنظیم شده است که بتوان در راستای نگهداری و افزایش آنها در مقدار بسیار زیاد به راحتی گام برداشت و با مشکل مواجعه نشد و بتوان تعداد بسیار زیادی از پرنده های مختلف ائم از قناری، بلدرچین، کبک، و دیگر نمونه ها در تعداد بسیار زیاد را در کمترین فضا نگهداری کرد و به راحتی آب و دان آنها را محیا کرد.

فروش اینترنتی تجهیزات مرغداری

شاید این سوال برای فرد متقاضی به وجود آید که آیا امکان یک چنین چیزی وجود دارد؟

به راحت ترین شکل ممکن این کار عملی می باشد. برای مثال اگر در یک اتاق ۳ * ۴ بتوان تعداد ۵۰۰ پرنده را نگهداری کرد، که این خو.د مشکلاتی را به همراه دارد که از جمله آن می توان به دست رسی سخت به پرنده، تلفات، هدر رفتن آب و دان، و یا شکستن تخم پرندگان اشاره داشت. اما اگر همین امر به سیستمی تمام اتومات تبدیل شود، حجم نگهداری به دو برابر ارتقاع می یابد و مشکلاتی از قبیل شکستن تخم پرنده و ریختن آب و دان به نصف کاهش می یابد. ولی اگر در همان فضای ۳ * ۴ سیستم قفس طراحی شود به راحت ترین شکل ممکن می توان تا ۵ برابر تعداد پرنده را افزایش داد. دست رسی آسان به تمامی آنها، بهینه سازی تغذیه و هزینه های جانبی، و کنترل به موقع بیماری و جلو گیری از فراگیر شدن بقیه پرندگان.

حال این سوال پیش خواهد آمد که دانخوری و آبخوری و قفس تمام اتومات برای قتاری، بلدرچین، کبوتر و دیگر پرندگان را از خریداری کنیم؟ در این باره سازندگانی قدر در راستای علم و تکنولوژی روز اروپا اقدام به طراحی و ساخت نمونه های مختلف و متفاوتی از این تجهیزات کرده اند که تمامی متقاضیان در زمینه های مختلف بتوانند از آن بهره کافی را ببرند، و کسب و کار خود را رونق اساسی بخشند. در این باره کافیست با مدیران فروش این مجموعه ها از طریق اینترنت ارتباط برقرار کرد و از کلیات کار باخبر شد.

فروش اینترنتی تجهیزات مرغداری

خرید دانخوری اتوماتیک طوطی با نمونه های دیگر پرندگان متغییر می باشد

پرنده طوطی به دلیل جسه و نوع شرایط خاص زندگی که دارد از باب خرید دانخوری و دیگر ملزومات با دیگر نمونه های پرنده ای پرورش یافته کاملا متغییر می باشد و می بایست با متخصص آن مشورت های لازمه صورت پذیرد تا در زمان خریداری دانخوری اتومات برای طوطی بتوان بهترین گذینه را انتخاب و در اختیار گرفت، تا در تمامی مراحل رشد پرنده از جوجه یک روزه تا نمونه بالغ آن بتواند از این لوازم بهره کافی را ببرد.

فروش اینترنتی تجهیزات مرغداری

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مدیر فروش: آقای زارع
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09129286290
پست الکترونیکی: baradiatrade92@gmail.com

مطلب پیشنهادی

تجهیزات مرغداری تخمگذار | بازار بزرگ فروش آن در تهران

تجهیزات مرغداری تخمگذار را شرکت های صنعتی مختلفی هستند که تولید می نمایند. در این زمینه تنها خریداران این محصول، پرورش دهندگان طیور می باشند که از این وسایل برا

کانال تلگرام