کشت و صنعت بردیا
خانه / دانخوری اتوماتیک / فروش استثنایی دانخوری اتوماتیک بوقلمون

فروش استثنایی دانخوری اتوماتیک بوقلمون

یکی از مهمترین تجهیزات موجود در واحدهای پرورش بوقلمون دانخوری اتوماتیک است که جایگزین بسیار مناسبی برای دانخوری های سنتی و قدیمی می باشد که توسط فروشنده این محصول با قیمت بسیار مناسب ارائه می شود.

فروش استثنایی دانخوری اتوماتیک بوقلمون به روش مستقیم و بدون واسطه می‌باشد و به این ترتیب این دانخوری با نازلترین قیمت به دست خریداران آن در هر نقطه کشور خواهد رسید و حتی امکان صادرات آن به دیگر کشورها نیز جهت سودآوری بیشتر وجود دارد.

فروش استثنایی  دانخوری اتوماتیک بوقلمون

ویژگی انواع دانخوری اتوماتیک

ویژگی انواع دانخوری اتوماتیک امروزه دانخوری اتوماتیک توانسته جایگزین انواع دانخوری های دیگر شود و نقش مهمی در بهبود عملکرد گله های طیور داشته باشد؛ این دانخوری با توجه به نوع پرنده می‌تواند دارای ابعاد و اندازه های مختلف می باشد به طوری که برای پرورش بلدرچین از کوچکترین اندازه ها و برای پرورش بوقلمون از بزرگترین ابعاد این دانخوری استفاده می شود.

از ویژگی های انواع دانخوری ها می توانند به طور خلاصه به موارد زیر اشاره کرد :

  • در این دانخوری ها اغلب از قطعات پلاستیکی استفاده شده است که از استحکام فوق‌العاده‌ای برخوردار بوده و به صورت قطعات جدا از هم مونتاژ می‌شوند به همین دلیل در صورت خرابی می‌توان به راحتی قطع آسیب دیده را جایگزین نمود.
  • استفاده از این فناوری می‌تواند باعث کاهش قابل توجه ضریب تبدیل خوراک شود و به این ترتیب پرنده با مصرف غذای کمتر گوشت بیشتری تولید می‌کند.
  • سرعت توزیع دان در سالن بسیار زیاد است و در حداقل زمان ممکن به انتهای سالن می رسد.
  • حجم غذای وارد شده به دانخوری ها در ابتدا و انتهای سالن یکسان است بنابراین این مسئله باعث می‌شود که طیور از رشد یکسانی برخوردار باشند.
  • استفاده از این دانخوری ها باعث کاهش قابل توجه هزینه‌های کارگری می‌شود و به این ترتیب در میان مدت می‌توان هزینه بالای اولیه احداث آن را جبران نمود.
  • با استفاده از این دانخوری ها انجام واکسیناسیون و تعمیرات در سالن بسیار راحت تر خواهد بود.

عرضه کنندگان ویژه دانخوری اتوماتیک بوقلمون

عرضه کنندگان ویژه  دانخوری اتوماتیک بوقلمون

عرضه کنندگان ویژه دانخوری اتوماتیک بوقلمون اقدام به ارائه این دانخوری حرفه ای کرده اند و عرضه بهترین آن با قیمت مناسب توسط آنها انجام می شود همچنین این عرضه کنندگان با در اختیار داشتن انواع دانخوری پیشرفته می توانند به آسانی نیاز واحدهای پرورش بوقلمون و کسانی که در زمینه نصب و فروش این تجهیزان فعلیت دارند را تامین کنند.

خریداران این دانخوری برای خرید از این عرضه کنندگان نیازی به مراجعه به واسطه ها و حضور در مراکز عرضه آن ندارند و می توانند از طریق اینترنتی و همین وب سایت نیاز خود را به اعلام نموده تا به این وسیله دانخوری برای آنها رزرو و در اختیارشان قرار گیرد.

این عرضه کنندگان میزان منفعت خود از فروش این محصول را به کمترین مقدار ممکن رسانده اند و با فروش بیشتر و کسب سود کمتر، نازلترین قیمت این محصول نسبت به بازار را به خریداران عمده و تعداد بالای آن به خصوص افرادی که در زمینه صادرات فعالیت دارند ارائه می نمایند.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مدیر فروش: آقای زارع
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09120774894
پست الکترونیکی: baradiatrade92@gmail.com

دیدگاهتان را بنویسید

کانال تلگرام