کشت و صنعت بردیا
خانه / دانخوری مرغداری / شرکت ساخت دانخوری جوجه و تجهیزات مرغ در سالن مرغداری

شرکت ساخت دانخوری جوجه و تجهیزات مرغ در سالن مرغداری

شرکت ساخت دانخوری جوجه و تجهیزات لازمه برای پرورش مرغ در سالن های مرغداری در این راستا اهداف خود را پیش می برند که، در زمینه طراحی و تولید به صورت روز مره دستی بر پیشبرد این صنعت داشته باشند. و با ارتقاع سطح کیفی دانخوری یا دیگر تجهیزات، میزان تلفات، و ابتلا به بیماری ها را کاسته، و بازدهی را در سالن های مرغداری تا حد بسیار زیادی افزایش دهند.

شرکت ساخت دانخوری جوجه

ساخت دانخوری جوجه و تجهیزات مرغ :

در گذشته سیستم تغذیه پرندگان در سالن ها و مرغداریها به گونه ای بوده که نیرو هایی در این راستا جهت دادن آب و دانه به مرغ می بایست به صورت مداوم در سالن حضور داشته باشد. که این حضور نیز هزینه بسیاری را در بر داشت، و امکان بروز بیماری را تا حد بسیار زیادی افزایش می داد.

در حال حاظر ساخت دانخوری و دیگر ملزومات به گونه ای پیشرفت کرده است که، تا ۷۰ درصد نیرو ها حذف، و عوامل بیماری زا کاهش، و هزینه ها کاملا پائین آمده و روند پرورش افزایش می یابد.

شرکت ساخت دانخوری جوجه

سفارش و ساخت دانخوری :

جهت کسب اطلاعات بیشتر در خصوص سفارش و یا ساخت دانخوری، و دیگر ملزومات سالن مرغداری، می بایست با مشاورین فروش مجموعه بزرگ کشت و صنعت بردیا در اینترنت ارتباط برقرار کرد، و از خدمات ویژه این مجموعه بهرمند شد.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مدیر فروش: آقای زارع
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09120774894
پست الکترونیکی: baradiatrade92@gmail.com

مطلب پیشنهادی

قیمت دانخوری اتوماتیک | راهنمای استفاده از انواع مختلف آن در کشور

برای دست یابی به قیمت دانخوری اتوماتیک هم می توان به بازارچه های فروش  آنلاین این محصولات رفته و بعد از انتخاب محصول مورد نظر آن را سفارش داد و هم می توان

کانال تلگرام