کشت و صنعت بردیا
خانه / دانخوری مرغداری / خرید دانخوری مرغ اتوماتیک برای سالن مرغداری

خرید دانخوری مرغ اتوماتیک برای سالن مرغداری

خرید دانخوری مرغ و آبخوری اتوماتیک، را می توان یکی از قابل توجه ترین تجهیزات برای سالن های مرغداری نام برد. به این دلیل که با تنظیم بودن برنامه غذایی، و آبخوری، رشد قابل قبولی در بین طیور صورت می پذیرد. که به دنبال آن کاهش نیروی انسانی را نیز به همراه دارد. به تازگی پیشرفت تکنولوژی به تجهیزات مرغداری هم رسیده وانواع تجهیزات اتوماتیک سالن مرغداری مانند دانخوری ها و آبخوری ها ی اتوماتیک تولید شده اند که خرید آنها از نمایندگی ها امکان پذیر است.

خرید دانخوری مرغ

ساخت و خرید دانخوری اتوماتیک مرغ

دادن دانه به مرغ ها در مرغداری یکی از مواردی به شمار می آید که در ۹۰ درصد مواقع می بایست نیروهایی جهت انجام این کار در سالن حضور داشته باشند. که در بیشتر مواقع انتقال بیماریها از طریق همین افراد صورت می پذیرد. اما با خرید و راه اندازی دانخوری اتوماتیک در سالن مرغداری خود به وجود تمامی این مشکلات خاتمه خواهیم داد. و می توان با یک برنامه ریزی مدوون در تمامی ساعات سیستم خوراک طیور خود را کنترل، و برنامه ریزی کرد.

خرید دانخوری مرغ

خرید خوش قیمت دانخوری بوقلمون

جهت خرید، فروش، و یا کسب اطلاعات بیشتر در زمینه انواع تجهیزات مرغداری، و بوقلمون و یا دانخوری، می بایست با متخصصین فروش مجموعه بزرگ بردیا ترید در سایت های اینترنتی ارتباط برقرار کرد. به این دلیل که تجهیزات و لوازمی مانند دانخوری و یا آبخوری در بیشتر فروشگاه ها نمی توان تهیه کرد به این دلیل که سالن های پرورش بوفلمون در کشور کم می باشد و تجهیزات خاصی را نیز در پرورش این پرنده نیاز است، پس می بایست به منظور برنامه ریزی دقیق در طراحی سالن با متخصص آن ارتباط برقرار شود. تا در طراحی و برنامه ریزی سالن مذکور بهترین برنامه ها اعمال شود.

خرید دانخوری مرغ

سیستم های دانخوری مورد استفاده در مرغداری ها از گذشته تا امروز

در گذشته برای جوجه های تازه متولد شده از زمان تولد به مدت ۱۰ روز از بشقاب و پس از آن از دانخوری های ساده و دستس برای تغذیه ی مرغ ها استفاده میکردند. این نوع شیوه ی تغذیه، هزینه ی بالا و زمان زیادی را به خود اخنصاص میداد که اصلا برای مرغداری ها به صرفه نبود. اما امروزه با پیشرفت تکنولوژی، سیستم های دانخوری هم از مزایای این پیشرفت بی نسیب نماندن و به صورت اتوماتیک در آمدند که دیگر ان مشکلات قدیمی را برای مرغداری ها با خود به همراه نداشت.

خرید دانخوری مرغ

ویژگی های دانخوری اتومات و با کیفیت شرکت جامبو

شرکت جامبو یکی از عرضه کنندگانی در زمینه لوازم مرغداری می باشد که نمونه های متنوعی از تجهیزات را به بازار عرضه داشته و در بین دیگر رغبا جایگاه خوبی را به خود اختصاص داده است.

  • توزیع و پراکنش یکسان دان بین تمام دانخور های موجود در سالن
  • جلوگیری از اتلاف و هدر رفتن دان
  • شستشوس آسان
  • عمر و دوام طولانی
  • تعمیر آسان در صورت خرابی

خرید دانخوری مرغ

مقایسه ی دان خوری ساده یا کله قندی با اتوماتیک

دانخوری های دستی همانطور که از نامشان بر می آید برای پر و خالی کردن دانخوری به کارگر نیاز دارند که پرداخت دستمزد این کارگرها هزینه ی زیادی برای مرغداری به همره دارد. در حالی که در دانخوری های اتوماتیک نیازی به کارگر نیست و تمامی مراحل توسط خود سیستم انجام میشود. در دانخوری های دستی میزان اتلاف دان بالاست در صورتی که دانخوری های اتوماتیک تا حد زیادی از اتلاف دان جلوگیری میکنند.

در دانخوری های دستس به دلیل اینکه تمتم مراحل را کارگران انجام میدهند امکان انتقال بیماری از افراد به مرغ ها و بر عکس وجود دارد. در حالیکه در نوع اتوماتیک چون افراد دخالتی ندارند، این امکان نیز وجود ندارد. این دانخوری های اتوماتیک توسط کار خانه های  تجهیزات مرغداری تولید میشوند و به بازار عرضه میگردند که از فروشگاه های مربوطه به سادگی قابل خریداری هستند.

خرید دانخوری مرغ

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مدیر فروش: آقای زارع
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09120774894
پست الکترونیکی: baradiatrade92@gmail.com

مطلب پیشنهادی

قیمت دانخوری اتوماتیک | راهنمای استفاده از انواع مختلف آن در کشور

برای دست یابی به قیمت دانخوری اتوماتیک هم می توان به بازارچه های فروش  آنلاین این محصولات رفته و بعد از انتخاب محصول مورد نظر آن را سفارش داد و هم می توان

کانال تلگرام