کشت و صنعت بردیا
خانه / آبخوری نیپل / خرید آبخوری نیپل | فروش آن در اندازه های مختلف

خرید آبخوری نیپل | فروش آن در اندازه های مختلف

تغذیه مناسب و به اندازه یک مرغ یا جوجه از آب و دانه، یکی از عوامل مهم در رشد مناسب و مطلوب آن می باشد و برای این منظور، شرکت ها و کارخانه های زیادی اقدام به تولید انواع مختلفی از آبخوری ها با کاربرد های متفاوت کرده که در این بین، آبخوری نیپل، با مزیت های زیاد و کیفیت مطلوب و مثال زدنی، یک انتخاب عالی برای این امر بوده و امروزه می توانیم با خرید آبخوری نیپل، نگهداری و پرورش یک مرغ را به کاری شیرین و لذت بخش برای خود تبدیل کرده، از آن لذت برده و نیاز طیور خود به آب را به بهترین شکل پاسخ دهیم.خرید آبخوری نیپل | فروش آن در اندازه های مختلف

فروش آبخوری نیپل در اندازه های مختلف

فروش آبخوری نیپل در اندازه های مختلفیکی از مهم ترین و کاربردی ترین لوازم مرغداری، آبخوری این مکان بوده و در صورتی که این وسیله از کیفیت خوب و مطلوبی برخوردار باشد، می تواند تا حد زیادی رشد و پرورش مناسب مرغ های مرغداری را تضمین کند.

آبخوری نیپل یکی از انواع آبخوری ها بوده که کیفیت خوب و همچنین ویژگی های کاربردی و متنوع آن، آب دادن به مرغ ها و جوجه ها را به کاری راحت و آسان برای مرغداران محترم تبدیل کرده است.

یکی از ویژگی های خوب آبخوری نیپل، قابلیت تنظیم ارتفاع آن بوده که این امکان را به وجود می آورد تا آب رسانی به طیور در سنین مختلف انجام بگیرد و محدودیتی برای این کار وجود نداشته باشد.

در حال حاضر، فروش آبخوری نیپل در اندازه های مختلف و با امکانات متنوع و از طرفی با قیمتی بسیار مناسب و به صرفه در بازار های آن در حال انجام است.

تولید آبخوری نیپل در طرح های متنوع در کشور

تولید آبخوری نیپل در طرح های متنوع در کشورامروزه کارخانه ها و شرکت های زیادی در ایران که از جمله آن ها به تجهیزات مرغداری پارس می توان اشاره کرد، با بهره گیری از پرسنل مجرب و امکانات به روز و پیشرفته، به کار ساخت و عرضه انواع مختلفی از آبخوری ها مشغول بوده که آبخوری نیپل یکی از آن ها می باشد.

تولید آبخوری نیپل در طرح های متنوع در کشور و با قیمتی بسیار ارزان و مقرون به صرفه در حال انجام است و این موضوع باعث شده است تا خرید آبخوری نیپل از بازار های فروش آن در شهر های مختلف به مانند فروشگاه لوازم مرغداری رشت و مراکز فروش دیگر، دارای رونق زیادی می باشد.

انواع آبخوری نیپل کدام اند؟

انواع آبخوری نیپل کدام اند؟امروزه در بیشتر مراکز پرورش طیور، به دلیل امکانات و مزایای بیشتر آبخوری اتوماتیک جوجه و مرغ، از این سیستم آب رسانی استفاده می شود تا فعالیت های آن ها با بازدهی بیشتری همراه باشد و در این بین، آبخوری نیپل یکی از بهترین های این نوع ابخوری بوده و با توجه به این موضوع، خوب است بدانیم که انواع آبخوری نیپل کدامند؟ با ما همراه باشید.

برخی از انواع آبخوری نیپل عبارت اند از:

  • نیپل استیل مرغ گوشتی
  • نیپل پلاستیکی مرغ گوشتی
  • نیپل پلاستیکی مرغ تخم گذار
  • نیپل گوشتی لوله گرد
  • نیپل گوشتی لوله چهارگوش

کشور های وارد کننده آبخوری نیپل

کشور های وارد کننده آبخوری نیپلمرغوبیت بالا، کیفیت فوق العاده و مزیت های فراوان آبخوری نیپل از یک طرف و قیمت مناسب و به صرفه آن از طرفی دیگر، باعث شده است که نه تنها مراکز پرورش مرغ داخلی، بلکه کشور های دیگر نیز جهت خرید آبخوری مرغ مورد نیاز خود، بازار های فروش ایران را انتخاب کرده و همواره رضایت کامل و صد در صدی برای کشور های وارد کننده آبخوری نیپل وجود داشته باشد.

کشور های خریدار این محصول پر مصرف به چه دلیل این کالای ایرانی را برای خرید خود انتخاب می کنند؟ برای پاسخ به این سوال باید بدانیم که یکی از عوامل مهم در صادرات این محصول علاوه بر کیفیت مناسب، قیمت آن می باشد و خوشبختانه قیمت های این وسیله در ایران بسیار مقرون به صرفه بوده و مشتری خارجی وقتی مثلا به قیمت آبخوری جامبو به عنوان یک تولید ایرانی نگاه می کند، واقعا تفاوت را حس کرده و از آن استقبال می کند.

موارد استفاده آبخوری نیپل

موارد استفاده آبخوری نیپلآبخوری نیپل به دلیل امکانات و ویژگی های نوینی که داشته و همچنین فناوری های به روزی که در ساخت آن به کار رفته است، می تواند کمک شایانی به مرغداران محترم کرده و استفاده های مختلفی از آن بشود.

برخی از موارد استفاده آبخوری نیپل عبارت اند از:

  • پرورش مرغ تخمگذار 
  • پرورش بلدرچین 
  • پرورش مرغ های زینتی 
  • پرورش کبک

به این ترتیب، خرید آبخوری نیپل می تواند یک تجربه موفق و به یاد ماندنی برای مشتریان این محصول بوده و برای همیشه دغدغه آن ها برای تغذیه مرغ و جوجه خود را برطرف کند.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مدیر فروش: آقای زارع
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09120774894
پست الکترونیکی: baradiatrade92@gmail.com

دیدگاهتان را بنویسید

کانال تلگرام