کشت و صنعت بردیا
خانه / آبخوری / برترین صادرکننده آبخوری اتومات مرغ

برترین صادرکننده آبخوری اتومات مرغ

آبخوری اتومات مرغ از جمله محصولاتی است که با استفاده از تکنولوژی های روز دنیا و همچنین وسایل مرغوب و با کیفیت تولید گردیده و دارای برندهای شناخته شده و معروف است و همچنین از لحاظ کیفی در رتبه بالایی قرار دارد.

برترین صادر کننده آبخوری اتومات مرغ تلاش دارد که محصولات خود را به کشورهای خارجی نیز صادر کند چرا که کشورهای همجوار و همسایه بسیار نیازمند استفاده از این محصولات هستند و تقاضا و درخواست های شدیدی جهت تهیه این محصولات به دست تولیدکنندگان و فروشندگان می رسانند.

برترین صادرکننده آبخوری اتومات مرغ

آنچه درباره آبخوری اتومات مرغ باید بدانید

آنچه درباره آبخوری اتومات مرغ باید بدانید آبخوری حرفه ای دارای نمونه های گوناگون است که به صورت خودکار این قابلیت را دارد که بتوانند آب درون مخزن برای تغذیه و نوشیدن مرغ را به طور منظم چرخش داده و آن را به صورت دورانی تعویض کند تا همیشه آب تازه در دسترس مرغ برای مصرف باشد.

این دستگاه شامل یک قسمت مخزن مانند است که این قسمت به صورت پلاستیکی تولید شده و از جنس پلاستیک فشرده می باشد و دارای شیار ها و همچنین قسمت های مخصوص است که نوک مرغ بتواند از درون این شیار ها عبور کرده و به آب دسترسی داشته باشد و بتواند آب را به راحتی از درون این شیار ها بنوشد.

همچنین این دستگاه دارای یک قسمت پیستون مانند و مخزن دار است که به صورت پمپ عمل کرده و با میزان آب بالا و پایین می شود به این صورت که میزان مصرف آب توسط مرغ را اندازه گیری کرده و بر طبق آن توسط شلنگی که به آب اصلی وصل شده است و این مخزن را پر از آب می کند و بعد از خالی شدن این قسمت پیستون مانند به سمت بالا حرکت کرده و درون آن خلع ایجاد می شود و باعث می شود که مانند یک متر عمل کرده و بتواند آب را از درون لوله به درون مخزن به صورت خودکار بکشد.

از دیگر قسمت های این دستگاه به صورت اتومات عمل می کند می توانیم به این مورد نیز اشاره کنیم که معمولاً این دستگاه به صورت آویز به سقف و همچنین به صورت سنترال یا مرکزی روی زمین وصل می شود.

خرید تضمینی آبخوری اتومات مرغ

خرید تضمینی  آبخوری اتومات مرغ خرید آبخوری دست ساز اتومات مرغ معمولاً به صورت تضمینی و بدون واسطه و همچنین به صورت مستقیم از فروشندگان بزرگ انجام می‌ شود که تمامی آن ها معمولاً این محصولات را با روش‌ های گوناگون به فروش می رسانند که از جمله روش های خرید تضمینی این محصولات روش آنلاین است که می‌ توانند به سایت معتبر مراجعه کرده و محصولات را از آن با قیمت ویژه تهیه کنند.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مدیر فروش: آقای زارع
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09120774894
پست الکترونیکی: baradiatrade92@gmail.com

مطلب پیشنهادی

فروش انواع دانخوری دستی طیور

دانخوری دستی طیور به دو صورت دستی و اتوماتیک تولید می شوند، دانخوری هایی که به صورت دستی تولید می شوند خود به دو دسته ناودانی و سطلی طبقه بندی می شوند، قیمت دان

دیدگاهتان را بنویسید

کانال تلگرام